De knipperlichten van mijn trabant doen het niet meer en ik weet niet hoe dat komt. De overige lampen doen het verder wel allemaal.
Ik heb de onderste kap van het stuurhuis eraf gehaald

en zag toen het volgende:

Het grijze draadje links hing los en ik kreeg dus het vermoeden dat dat het probleem veroorzaakte. Dus ik heb het draadje in een van de steentjes gedraaid maar dat maakte dus niks uit. Maar om eerlijk te zijn begrijp ik het principe ook niet helemaal want waarom heb ik één draadje los en nog twee steentjes over waar draden in kunnen, terwijl aan de andere kant twee draden in de twee steentjes zitten?
Ik heb ook de grijze draad die wel vast zat (zie rode omcirkeling hieronder) nog is los en vast gemaakt en toen bleek dat het gouden plaatje (dat contact maakt met de steentjes bij draaiing van de knipperhendel) los zat onder het steentje. Veel losser dus dan die bij het steentje met de gele omcirkeling. echter maakte beide gouden plaatjes wel contact met de steentjes bij gebruik van de knipperhendel.

Ik heb dus geen idee wat het kan zijn, iemand wel?